Heb jij een verlangen om Sozo’s te geven?
Verlang jij ernaar om mensen mee te nemen in heling, genezing en bevrijding? Dan delen wij hetzelfde verlangen. En we willen jou graag helpen om dit verlangen ook in de praktijk te brengen. Via I AM bieden wij een school aan, waarin we je op weg helpen naar het geven van Sozo’s en/of het toepassen van de Sozo-tools in je eigen bediening.
Sozo is een profetische bediening voor innerlijke genezing en bevrijding. Het woord Sozo komt uit het Grieks en betekent: redding, genezing en bevrijding.
Bethel Sozo is een unieke vorm van innerlijke genezing en bevrijding. Het helpt mensen hun relatie met God te verdiepen, door het genezen van innerlijke wonden en het vervangen van leugens door waarheid.
Het bijzondere aan de Bethel SOZO methode is, dat het geen counseling of therapie is, maar een tijd van interactie met de Vader, de Zoon en de Heilige Geest. Jij als Sozo-gever leidt mensen in een ervaring met God.
Onze Nieuwsbrief
BLIJF OP BETROKKEN VIA ONZE MAANDELIJKSE UPDATES
Blijf Up2date. Schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief met persoonlijke updates en ontwikkelingen in onze bediening.
Bedankt voor uw betrokkenheid!